Reklama wielkoformatowa

Zadanie reklamy wielkoformatowej jest proste: doskonała widoczność z dużej odległości. Odpowiedni rozmiar zapewni czytelność tekstu i grafiki odbiorcy, który oddalony jest od reklamy o kilka do kilkunastu metrów.
Oferujemy pełną gamę reklam wielkoformatowych, które jesteśmy w stanie dopasować przede wszystkim do lokalizacji, która określa warunki widoczności reklamy, poniżej opisane kilka z najbardziej popularnych form reklamy wielkoformatowej:

Baner

Baner idealnie się sprawdzi jako nośnik reklamy zainstalowanej na ogrodzeniu, elewacji budynku, bądź specjalnym stelażu umieszczonym w ziemi. W naszej ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje banerów: laminowane oraz powlekane, które cechują się znacznie większą wytrzymałością.

Baner laminowany29,00 zł/m²
Baner powlekany42,00 zł/m²
*Przy większych nakładach oferujemy korzystne rabaty

Roll-up

Roll-up jest to nic innego jak cienki materiał strukturą podobny do baneru umieszczony w specjalnej kasecie pozwalającej na zwinięcie go. Idealnie sprawdzi się w siedzibie firmy lub na eventach, a jego prosta konstrukcja zapewni łatwość i szybkość montażu.

Rollup 85×200 cm145,00 zł
Rollup 100×200 cm159,00 zł
Rollup 120×200 cm219,00 zł
Rollup 150×200 cm339,00 zł
Rollup 200×200 cm649,00 zł
*Przy większych nakładach oferujemy korzystne rabaty

Folia monomeryczna

Folia monomeryczna to nic innego jak samoprzylepna folia z nadrukiem. Takie rozwiązanie oferuje możliwość nadruku wielokolorowych grafik oraz gradientów na jedną powierzchnię. Sprawdzi się przy oklejaniu samochodów, okien, powierzchni stałych.

<1 m² 91,00 zł/m²
1 – 5 m² 69,00 zł/m²
>5m² 59,00 zł/m²
*Przy większych nakładach oferujemy korzystne rabaty

Folia OWV

Folia One Way Vision oferuje możliwość wykonania reklamy na przeźroczystych powierzchniach bez ograniczania widoczności dla osób będących wewnątrz pomieszczenia, a tym samym zapewniając czytelny odbiór reklamy z zewnątrz. Taka forma reklamy idealnie sprawdzi się na witrynach sklepowych, oknach, drzwiach szklanych oraz tylnych szybach samochodowych.

<1 m²120,00 zł/m²
1 – 5 m²96,00 zł/m²
>5m²84,00 zł/m²
*Przy większych zamówieniach oferujemy korzystne rabaty

Folia EasyDot

Folia Easy Dot posiada specjalny klej umożliwiający odklejanie folii oraz ponowne naklejanie jej na innej powierzchni, a nawet ponowne naklejenie jej na podkład i wykorzystanie w przyszłości. Jeśli powierzchnia, na której umieszczamy folię nie jest pyląca oraz przed aplikacją dokładnie ja odtłuścimy będziemy w stanie wykorzystać tą samą reklamę wielokrotnie.

<1 m²129,00 zł/m²
1 – 5 m²99,00 zł/m²
>5m²87,00 zł/m²
*Przy większych nakładach oferujemy korzystne rabaty

Folia magnetyczna

Tego typu folia oferuje możliwość umieszczenia reklamy na arkuszu magnetycznym, a następnie przyczepienie jej do karoserii samochodu, bądź elementów metalowych. Rozwiązanie idealnie sprawdzi się w sytuacjach, gdy chcesz chcesz oznakować samochód krótkookresowo. Folia magnetyczna jest bezinwazyjna oraz zapewnia ekspresowy montaż oraz demontaż reklamy.

Wycena indywidualna w zależności od formatu i nakładu
Cena orientacyjna Od 59,00 zł
Przy większych nakładach oferujemy korzystne rabaty