Projekty graficzne

Dla nas najważniejsze jest, aby stworzyć reklamę idealnie dopasowaną do twoich oczekiwań. Proces tworzenia rozpoczyna się od pomysłu, który przedstawiamy w formie graficznej, aż po ostatni etap czyli dostarczenie gotowego produktu prosto do Ciebie.

Logo

Logo jest podstawowym elementem identyfikacji wizualnej. W 90% przypadków to właśnie ten element jako pierwszy wpada w oko twojemu odbiorcy. Zatem logo powinno być proste i przejrzyste, aczkolwiek pozwalające wyróżnić twoją firmę na tle konkurentów. Jest to bardzo ważny element twojej firmy, dlatego przykładamy do niego należytą staranność - projekt przygotowujemy według twoich wytycznych, lub jeśli nie masz pomysłu, zaprezentujemy naszą wizję na twoje logo.

Logo z uwagi na złożoność, wycenianie jest indywidualnie
Cena orientacyjna 400 – 1 000 zł

Przygotowanie plików do druku

Przygotowujemy oraz edytujemy pliki pod konkretne metody oraz technologie druku, tak aby maszyny produkcyjne mogły w 100% wykorzystać swoje możliwości, co przełoży się na jakość realizacji.

Przygotowanie plików wyceniane jest indywidualnie  
Cena orientacyjna 30 – 100 zł

Identyfikacja wizualna

To właśnie sztuka identyfikacji wizualnej pozwala zachować spójność wszystkich elementów tworzących twoją firmę. Umiejętne dobranie wielu elementów pozwoli jeszcze bardziej zapewnić prawidłową identyfikację na tle konkurentów. Odpowiednie dopasowanie kolorystki wnętrza, pojazdów, ubioru, czy także opakowań pozwoli nie tylko zainteresować odbiorcę, ale także udowodni, że zwracasz uwagę na aspekty estetyczne podczas rozwoju swojej firmy.

Identyfikacja wizualna z uwagi na złożoność wyceniana jest indywidualnie  
Cena orientacyjna Od 2 500 zł

Digital painting

Digital painting to to nic innego jak konwersja tradycyjnych metod malarstwa i rysunku na obraz cyfrowy. Artysta posługując się narzędziami: odpowiednim programem, tabletem graficznym oraz rysikiem imitującym dowolne narzędzie malarskie sporządza szkic, a następnie wypełnia go detalami. Malarstwo cyfrowe wykorzystywane jest m.in. przy projektowaniu postaci i scenerii do gier, animacji, rysunków do książek, okładek. Taka forma cieszy się również zainteresowaniem wśród osób ceniących sobie ozdoby w postaci obrazów. Idealnie sprawdzi się również jako pomysł na prezent w postaci portretu.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi rysunkami (kliknij w logo instagrama).

instagram.com/szptvcz.art

Rysunki są wyceniane indywidalnie w zależności od rozmiaru  
Cena orientacyjna Od 150 zł